הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

אזרחות פולנית זכאות

אזרחות פולנית – זכאות ותנאים

דרכון פולני הפך למבוקש ביותר בהיותו מעניק אזרחות גם באיחוד האירופאי. ואולם, קבלת דרכון זה כרוכה בהרבה מאוד הליכי בירוקרטיה מתישים וארוכים המתחילים באישור אזרחות פולנית. יחד עם זאת, ניתן לקצר את ההליכים האלו ולייעל אותם על ידי פניה למשרד דניאלה רגב שהוצאת אזרחות ודרכונים פולנים דרך השגרירות וישירות מפולין היא התמחותו העיקרית.

זכאות לאזרחות פולנית והתנאים להשגתה

זכאות לאזרחות פולנית מתחילה באדם שנולד בפולין, ונדרש לעבור הליך המוודא את אזרחותו. שלטונות פולין בודקים באם האזרחות של הפונה עדיין תקפה, באם היא קיימת או שמא אבדה. האישור עצמו ניתן על ידי המחוז הרלוונטי בכתב ורק לאחר מכן ניתן לבקש דרכון. כמו כן, לגבי אדם בעל אזרחות כיליד פולין, אזרחותו מועברת רק מהאב לילדים שנולדו עד שנת 1951. משנה זו והלאה היא יכולה לעבור על ידי שני ההורים בלבד. וזאת רק ההתחלה: קבלת אזרחות ודרכון כרוכה בעוד פעולות רבות. כך למשל, אם רוצים להוציא דרכון יש צורך ברישום נתוניו האישיים של מגיש הבקשה בספר מרשם האוכלוסין בפולין. בנוסף, יש לרשום את פרטי המבקש באופן זהה לנתוניו בדרכון הישראלי שלו. כמו כן, מי שנולד מחוץ לפולין נדרש להירשם בספר לידות בפולין. ואם לא די בכך, יש לדעת שכל שלב רישום מבוצע בנפרד עם תרגום  ואישור נוטריוני. חשוב גם לציין שבגין שינויים בחוקי האזרחות בפולין, בטרם תחילת ההליך מומלץ לוודא עמנו את זכאותכם לקבלת אזרחות ודרכון פולנים.

מסמכים נדרשים לקבלת אזרחות

כאמור, למען קבלת אזרחות יש צורך במסמכים רבים שיש להשיג ולתרגם. דבר ראשון, יש להציג תעודת לידה פולנית של המבקש אם נולד בפולין או של ההורים או של הסבים, ואם אין אחת כזו בנמצא יש להשיג כמה שיותר מידע אודות מגיש הבקשה לרבות כתובת מגורים ועיסוקו בפולין, פרטים על בן או בת זוגו וילדיו, וכן באם מגיש הבקשה שירת בצבא פולין או בצה"ל, וכל מסמך נוסף היכול לאשר את זהות המבקש. כעת, רק לאחר שהושגו כל המסמכים לבקשת אזרחות ולאחר שהיא אושרה, ניתן לפנות בהליך בקשה לקבלת דרכון פולני.

לקבלת אזרחות פולנית

לקבלת אזרחות פלונית בדרך היעילה והמהירה ביותר, למתן עוד מידע אודות תנאים לאזרחות פולנית, ולקביעת פגישת ייעוץ והערכת סיכונים ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .