הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

אזרחות פולנית זכויות

אזרחות פולנית - זכויות באיחוד האירופאי

הוצאת אזרחות פולנית מעניקה הטבות וזכויות רבות בכל מדינות האיחוד האירופאי. לצורך קבלת אזרחות פולנית והזכויות הרבות שהיא מספקת מומלץ לפנות למשרדה של דניאלה רגב, אשר נושא זה הינו תחום התמחותו העיקרית. משרדנו יכוון ויסייע לכם בהליך הבירוקראטי הסבוך באופן היעיל, המהיר, הפשוט והכדאי ביותר.

להיות חלק מהאיחוד האירופאי

על ידי הוצאת אזרחות פולנית תזכו ביתרונות רבים, שהעיקרי שבהם הינו היותכם מצורפים אוטומאטית כאזרחים באיחוד האירופאי. מעמד זה ניתן לכל אזרח של מדינה החברה באיחוד האירופאי לרבות פולין. יש לציין כי אזרחות באיחוד אירופאי אינה מחליפה את האזרחות הפולנית אלא משלימה אותה. היתרונות של המחזיק באזרחות זו ושל בני משפחתו כוללים בין היתר מעבר חופשי בין כל מדינות האיחוד, רישיון נהיגה אירופאי, בנוסף, תוכלו לחיות לאורך זמן במדינות האיחוד אם תנהלו פעילות עסקית, תתקבלו ללימודים או תהיו בעלי ביטוח בריאות והון עצמי מספק לצרכים שלכם ושל משפחתכם. יתרה מכך, כבעלי אזרחות ודרכון פולני וכאזרחי האיחוד האירופאי, לאחר חמש שנים של שהייה רציפה במדינה מסוימת אתם ובני משפחתכם תהיו זכאים לתושבות קבע.

היתרונות של תושבות קבע במדינת האיחוד

קבלת תושבות קבע באחת ממדינות האיחוד תעניק לכם עוד קשת רחבה של יתרונות גם במדינות איחוד אחרות. בין היתר תוכלו לקבל ביטוח בריאות אירופאי התקף בכל מדינות האיחוד ומסייע לכסות הוצאות רפואיות בעת שהייה במדינה אירופאית אחרת. דוגמא אחרת הינה האפשרות להצטרף לתוכניות לימודים בינלאומיות המיועדות לתלמידי תיכון ואקדמיה, ומאפשרות מגוון הזדמנויות ללימודים, העשרה והתמחות מקצועית במדינות אחרות ובמוסדות וארגונים נבחרים.

הטבות לעובדים במדינות האיחוד

יתרון מהותי נוסף שיש לאזרחות אירופאית הינו אפשרות תעסוקה בכל מדינות האיחוד במרבית הסקטורים. כעובדים במדינת האיחוד תזכו למשכורות טובה ולעוד מגוון הטבות לרבות תנאי תעסוקה ותנאים סוציאליים מעולים, לימודי הכשרה במסגרת העבודה, ותוכניות ביטוח בריאות, נכות, ילדים ופנסיה.

לקבלת אזרחות פולנית

לקבלת אזרחות פולנית על היתרונות הרבים שהיא מעניקה, לעוד מידע בנושא ולקביעת פגישת ייעוץ והערכת סיכונים ללא מחויבות או עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .