הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

דרכון פולני הטבות

דרכון פולני - הטבות וזכויות

עם הצטרפותה של פולין למדינות האיחוד האירופאי, קבלת אזרחות ממדינה זו הפכה לאטרקטיבית ומבוקשת מאי פעם. כיום עם דרכון פולני תקבלו הטבות וזכויות רבות ומהותיות שיאפשרו שיפור של איכות החיים שלכם ושל בני משפחתכם. מכיוון שהרבה מיוצאי אירופה הינם ילידי פולין מדובר בדרכון שהביקוש אליו רק גובר, אז אם אתם בעניין מומלץ לפנות למשרדה של דניאלה רגב בו תיהנו מהליך מקצועי, מהיר ויעיל עד לקבלת הדרכון הפולני המיוחל.

להיות אזרחים באיחוד האירופאי

דרכון פולני יהפוך אתכם אוטומאטית לאזרחי האיחוד האירופאי. בתור שכאלו תוכלו לנוע בחופשיות וללא הגבלה בין עשרים ושבע מדינות האיחוד ואם תרצו תוכלו גם להשתקע, ללמוד, להשקיע ולעבוד באחת ממדינות אלו. כך תהיו זכאים ללימודים אקדמיים בחינם או במחיר סמלי בפולין וברחבי מדינות האיחוד. בנוסף, ייפתחו בפניכם שלל אפשרויות לתעסוקה ועסקים לרבות השקעות בנדל"ן ללא צורך במעורבות של משקיע מקומי. כמו כן, עם דרכון אירופאי תוכלו לנוע בחופשיות רבה יותר ברחבי העולם. למשל, שלא כמו עם דרכון ישראלי.

אפשרות לרילוקיישן לאירופה

עם דרכון פולני החלום לחיות באירופה יכול בהחלט להתממש עבורכם, עבור הילדים או הנכדים שלכם. החיים באירופה מציעים מגוון יתרונות שאין בישראל. בין היתר, שכר המינימום והממוצע הרבה יותר גבוה מאשר בארץ, וזאת לצד עלות מחייה זהה ואף נמוכה מישראל ואיכות חיים מאוד גבוהה. בנוסף, במדינות רבות באיחוד לימודים אקדמיים באוניברסיטאות ניתנים בחינם או במחיר סמלי לבעלי דרכון השייך לאיחוד האירופאי.

קבלת פיצויי רכוש

מלבד הטבות באיחוד, כבעלי דרכון פולני ומהיתוכם אזרחי המדינה, עשוי להיות יתרון לקבל פיצוי עבור רכוש ונכסים שאבדו, הולאמו ונעזבו במהלך מלחמת העולם השנייה ואחריה, על ידי המפלגה הקומוניסטית. הפיצוי עומד על 20% משווי הרכוש, שיכול בהחלט להאמיר לסכומים מכבודים כשמדובר ברכוש ונכסים רבים.

להוצאת דרכון פולני

להוצאת דרכון  פולני על ההטבות, היתרונות והזכויות שהוא מעניק, לקבלת עוד מידע בנושא ולקביעת פגישת ייעוץ והערכת סיכונים ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .