הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

דרכון פולני עלות

דרכון פולני – עלות הוצאה

הוצאת דרכון פולני כרוכה בהליך בירוקראטי ארוך ומורכב הכולל גם הליך מקדים של אישור אזרחות ליליד המדינה וצאצאיו. כפועל יוצא מכך, קיימת עבור דרכון פולני עלות גבוהה למדי. ניתן לקצר ולייעל את ההליך וגם לחסוך בעלויותיו באופן משמעותי על ידי פניה למשרדה של דניאלה רגב, המתמחה בהוצאת אזרחות ודרכון פולני.

מחיר הוצאת דרכון

על פניו, מחיר דרכון פולני מסתכם בכמה מאות שקלים לאדם במזומן, באגרה המבוקשת בשגרירות פולין שבתל אביב. ואולם, לתשלום זה נלווית עוד שורה ארוכה של תשלומים עבור טפסים, אישורים ותרגומי נוטריון, המעלים את מחיר הוצאת הדרכון באופן ניכר. המחיר עולה עוד יותר אם מנסים לבצע את ההליך באופן עצמאי, דבר המוביל לסרבול ולהוצאות כפולות ומיותרות. בכדי לשלם כמה שפחות עבור ההליך החשוב מומלץ לפנות אל משרדנו ולבצעו באופן מסודר, מקצועי, יעיל והרבה יותר זול.

הוצאת דרכון עם סיוע מקצועי

יש להבין כי הגשת בקשה לאזרחות ודרכון פולני הינה הליך סבוך, ארוך ומורכב, הדורש ידע והבנה מרובה בנבכי החוק והבירוקרטיה הפולנית הנוקשה. כל מהלך המבוצע באופן לא נכון או לא מדויק עולה לכם בעוד זמן יקר, בצורך לבצע את כל ההליך מחדש ובהוצאות גבוהות נוספות. יתרה מכך, טעויות פאטאליות עלולות גם לעלות בדחיית הבקשה לאזרחות או לקבלת דרכון פולני. מנגד, תוכלו לחסוך בקשיים אלו על ידי פניה אל חברתנו שבתור התחלה תעריך את סיכויי הזכאות שלכם, ולאחר מכן תסייע לכם בביצוע ההליך במקצועיות ויעילות.

כדאיות ההשקעה בדרכון פולני

מצד אחד, עלות דרכון פולני אינה נמוכה. מנגד, הרווח המופק מדרכון זה שווה את המחיר. בתור התחלה, מעצם היותה של פולין חברה באיחוד האירופאי תזכו באזרחות באיחוד על שלל היתרונות שיש לאזרחות זו להעניק לרבות עבודה, לימודים ומגורים בכל אחת ממדינות האיחוד. ואם לא די בכך, אזרחות פולנית עשויה לזכות אתכם בקבלת פיצויים על אובדן רכוש ונכסים בזמן מלחמת העולם השנייה ומתקופת השלטון הקומוניסטי. כמו כן, ניצולי שואה אזרחי פולין זכאים לקבלת קצבה חודשית.

להוצאת דרכון פולני

להוצאת דרכון פולני על הצד היעיל והחסכוני ביותר, לעוד פרטים ומידע אודות עלות ההליך, ולהזמנת פגישת ייעוץ ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .