הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

דרכון פולני שגרירות פולין

הוצאת דרכון פולני דרך שגרירות פולין

לאחר שכבר הצלחתם, בעזרת משרדה של דניאלה רגב, לקבל אזרחות פולנית, הגיע הזמן להוציא דרכון פולני בשגרירות פולין השוכנת בתל אביב. מדובר בעוד הליך בירוקרטי סבוך בעל מספר שלבים שמומלץ לבצע עם השירות המקצועי של דניאלה רגב על מנת לסיימו כמה שיותר מהר.

שלבים מקדימים להוצאת דרכון

עוד בטרם הגשת בקשה לדרכון פולני עליכם לאשר את זכאותכם לאזרחות פולנית. אישור זה ניתן לבצע דרך השגרירות בתל אביב אך עדיף ישירות מפולין. השירות שמסופק על ידי משרדנו מקצר, מייעל ומוזיל את הליך קבלת האזרחות הפולנית. לאחר הפיכתכם לאזרחי פולין ועוד לפני הגשת בקשה בשגרירות פולין לדרכון, יש מספר שלבים מקדימים שעליכם לבצע. מעצם היותכם אזרחיים פולניים, המדינה רוצה לקבל כמה שיותר מידע אודותיכם ממשרד הפנים בישראל. פרטים אלו שיירשמו במנהל האוכלוסין הפולני כוללים למשל נישואין או לידה או שינוי שם. רק לאחר ששלחתם מסמכים מתאימים וקיבלתם תעודות פולניות רלוונטיות, תוכלו לגשת לשגרירות פולין לקבלת דרכונים.

קבלת דרכון בשגרירות פולין

ההגעה לשגרירות פולין שבמרכז תל אביב דורשת לתאם מראש פגישה דרך אתר השגרירות. הפגישה עצמה נחוצה למילוי טפסי שאלונים לדרכון ולקבלתו של מספר זהות. בטופס השאלון תידרשו לענות בפולנית אודות נתונים אישיים שונים שלכם כמו גובה, צבע שיער ועיניים. כמו כן, במעמד זה נוטלים ממבקשי הדרכון גם טביעות אצבע. יש להגיע לשגרירות עם:

  • אישור לאזרחות פולנית.

  • תעודת לידה פולנית כמו לידה ונישואין.
  • צילומי פספורט צבעוניים בהתאם לדרישות השגרירות, המכתיבות בין היתר את מידות הצילומים, מיקום וזווית המצולם וגוון הרקע שמאחוריו.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • אגרות - יש לשלם אגרה עבור הוצאת דרכון פולני שסכומה מתעדכן בשגרירות פולין. האגרה משולמת במזומן.
  • מסמכים נוספים - בכדי לחסוך זמן וריצות מומלץ לפנות אלינו בכדי לדעת מראש אודות מסמכים נוספים הנדרשים למקרה הספציפי שלכם.
לקבלת דרכון בשגרירות פולין

לקבלת דרכון בשגרירות פולין בדרך הקלה, הטובה והזולה ביותר, לעוד מידע בנושא ולקביעת פגישת ייעוץ והערכת סיכונים ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .