הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

חידוש דרכון פולני

עובדות חשובות על חידוש דרכון פולני

הדרכון הפולני שלכם עומד לפוג? רוצים לדעת מה עליכם לעשות בנידון ואילו טפסים עליכם להביא לשגרירות פולין לחידוש דרכון? במשרדה של דניאלה רגב, המתמחה בכל הקשור להוצאות אזרחות ודרכונים פולנים, תמצאו מענה שלם עם סיוע מקצועי בנושא שיזרז ויפשט את ההליכים הבירוקרטים. לפניכם רשימה של פרטים בסיסיים וחשובים הקשורים לנושא הארכת וחידוש דרכון פולני.

מספר עובדות על חידוש דרכונים

  • תוקפו של דרכון פולני - כמו דרכונים רבים אחרים לאחר שקיבלתם דרכון פולני הוא תקף למשך עשר שנים. ילדים מלידה עד גיל שלוש עשרה שנים נדרשים לחדשו כל חמש שנים.
  • לא מאריכים אלא מספקים דרכון חדש - לאחר עשר שנים לא מחדשים את הדרכון הפולני שלכם אלא מנפיקים לכם דרכון חדש. הסיבה לכך נובעת מדרישות חדשות לדרכונים פולניים בהתאם להוראות האיחוד האירופאי.
  • לחידוש דרכון יש להגיע בזמנים המיועדים לכך לשגרירות פולין בתל אביב, כשאתם מצוידים בדרכון פולני ישן, דרכון ישראלי ותמונות פספורט שמתאימות לדרישות השגרירות. בשגרירות עצמה תידרשו למלא טופס בקשת הארכה בפולנית. כמו כן, מומלץ לברר מראש בעזרתנו אם יש עוד מסמכים שעליכם להביא לשגרירות הנחוצים לחידוש דרכונכם.
  • טופס בקשת הארכת דרכון - אינו ניתן להורדה באינטרנט בהיותו עשוי מנייר מקורי מיוחד. את הטופס יש למלא בפולנית ללא אף שגיאה. אם תתגלה שגיאה בטופס היא תגרום לפסילתו ותידרשו למלאו מחדש. יחד עם זאת, תוכלו לקחת את הטופס ולמלאו באופן מדויק ביותר בעזרתנו.
  • דרישות חדשות להארכת דרכון - בשגרירות פולין יבקשו מכם מידע נוסף שלא קיים בדרכון הישן שלכם. מדובר במידע כדוגמת הצגה של תעודת נישואין פולנית הכוללת את שם הנעורים של האם.
  • אם חסר לכם מידע עבור הארכת דרכון תידרשו להשלימו בטרם יאשרו חידוש. המידע כרוך לא אחת בתקשורת עם נציגויות שונות בפולין והוא עלול להיות סבוך ויקר. מנגד, תוכלו לפשט את ההליכים ולחסוך בזמן ועלויות בעזרת השירותים המקצועיים שלנו.
  • אם קיימת אי תאימות בין נתוני הדרכון הישראלי שלכם לאלו של הדרכון הפולני הישן, עדיף לגשת למשרד הפנים הישראלי ולשנות את נתוני הדרכון בהתאמה לאלו של הפולני. כך תחסכו לעצמכם הליכים בירוקרטים מייגעים וארוכים מול הרשויות הפולניות.
  • כל שינוי בסטאטוס שלכם דורש ליידע את השגרירות ולהציג מסמכים מתאימים מתורגמים ומאושרים על ידי נוטריון, למשל אם התגרשתם או התאלמנתם.

סיוע בחידוש דרכון פולני

לקבלת סיוע מקצועי בבקשה לחידוש דרכון פולני, לעוד פרטים ומידע ומענה על שאלות בנושא, ולהזמנת פגישת ייעוץ ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .