הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

קביעת פגישה בשגרירות פולין

קביעת פגישה בשגרירות פולין

הוצאת דרכון פולני הינה הליך ארוך, סבוך ויקר המתחיל באישורי אזרחות וממשיך בקביעת תור באינטרנט עבור הוצאתו של הדרכון המבוקש. על מנת לעבור את ההליך בהצלחה, משרדה של דניאלה רגב המתמחה בהוצאת אזרחות ודרכון פולני, עומד לרשותכם.

פגישה בשגרירות

לפגישה ראשונה בשגרירות יש להגיע עם כל אישורי האזרחות, דרכון בתוקף ומסמכים נוספים. בפגישה עצמה תתבקשו לשלם אגרה ולמלא שני טפסים בפולנית תקנית ובאותיות גדולות, האחד בקשה לדרכון והשני מסמך המכונה PESEL העוסק במספר זהות פולני. יש לציין כי כל טעות קטנה ככל שתהיה בטפסים עד רמת אות לא נכונה, תאלץ אתכם לחזור שוב עם טפסים מתוקנים. יחד עם זאת, את הטפסים אתם יכולים לקחת ולמלאם בביתכם בעזרתנו המקצועית, שתבטיח את מילויים הנכון והמוצלח.

איסוף הדרכון

לפחות כחמישה שבועות לאחר הגשת בקשת הדרכון, עליכם להגיע בעצמכם לקבלת הדרכון בשגרירות  במועדים המיועדים לכך. קבלת הדרכון מבוצעת עם אימות של טביעות אצבע ויש להביא אליה גם את הדרכון הישראלי ואת האישור לבקשה שהתקבל בפגישה הראשונה. לאחר אימות נתונים נוסף על ידי פקיד השגרירות תחתמו על מסמך מאשר ותקבלו סוף כל סוף לידיכם את הדרכון הפולני המיוחל שתקף לעשר שנים.

סיוע מקצועי בקבלת דרכון פולני

לסיוע בהגשת בקשה לדרכון פולני בשגרירות, לעוד פרטים ומידע אודותשגרירות פולין וקביעת תור, ולהזמנת פגישת ייעוץ ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.