הדרך המהירה, הזולה והפשוטה להשגת דרכון פולני עבור ישראלים!

שגרירות פולין טפסים

בקשה לדרכון בשגרירות פולין - טפסים שיש למלא

לאחר שאזרחותכם הפולנית אושרה, בעת הגשת בקשה לדרכון בשגרירות פולין בישראל הטפסים שתידרשו למלא יהיו בפולנית, ואסור שתהיה בהם אפילו שגיאה קטנה ביותר. ניתן למלא את הטפסים האלו גם בבית ועל מנת למלאם בצורה נכונה ללא אף טעות, דניאלה ממלאה את הטפסים האלו עבורכם במידה וביצעתם את התהליכים באמצעותה. מומלץ ליצור קשר עם משרדה של דניאלה רגב המתמחה בכל הליכי הגשת הבקשה לאזרחות ודרכון פולני.

הטפסים שיש למלא בשגרירות פולין

בשגרירות פולין הטפסים שתידרשו למלא הם משני סוגים: PESEL למספר זיהוי וטופס בקשה עבור דרכון פולני. הטיפול בטפסים אלו נעשה בנפרד: קודם טופס PESEL ורק אחר כך כשמספר הזהות מונפק מטופל הטופס השני של בקשה לדרכון. את שני הטפסים על כל פרטיהם יש למלא בפולנית, בעט כחול או שחור, באותיות גדולות ובהיגוי וכיתוב פולני. כמו כן, חשוב שהנתונים המופיעים בטפסים יהיו זהים לאלו שמופיעים בתעודת האזרחות והלידה הפולנית. בנוסף, החתימה שלכם חייבת להיות עקבית בכל מסמך והיא יכולה להיות בכל שפה. יש לציין כי במידה ותמצא אפילו טעות קטנה של אות אחת בטפסים, תידרשו למלא אותם שוב מחדש. בכדי לחסוך זמן ריצות מיותרות מומלץ למלא את הטפסים בבית עם עזרתנו המקצועית.

טופס PESEL

טופס PESEL מורכב משני עמודים וכולל פרטים אישיים שונים של מגיש הבקשה לדרכון פולני. בין היתר תידרשו למלא בפולנית שם משפחה, שם פרטי ראשון ושני, שם נעורים, פרטי זהות של הוריכם, ושמות נוספים וכן תאריך לידה מלא, מין, ארץ ועיר לידה, אזרחות, ארץ מגורים, מספר תעודת זהות ומספר תעודת לידה. עוד יש למלא את שם הרשות שהנפיקה לכם את התעודות הפולניות, לפרט את מצבכם המשפחתי ולמסור פרטים אישיים שונים אודות בן או בת הזוג שלכם.

טופס בקשה לדרכון פולני

טופס בקשה לדרכון פולני מורכב משני עמודים שבהם יש למלא פרטים אישיים שלכם ושל הוריכם ופרטי דרכון ישראלי. יש לציין כי את התאריכים צריך לרשום במילים ולא במספרים. כמו כן, תחת סעיף אזרחות יש לרשום אזרחות פולנית. בנוסף, יש למלא בטופס כתובת עדכנית בישראל לרבות מספר טלפון ואם יש גם כתובת בפולין. טופס זה כולל גם תיאור חיצוני שלכם כמו גבוה, צבע שיער ועיניים וסימנים מיוחדים ופרטים של איש קשר במקרי חירום.

סיוע במילוי טפסים לשגרירות פולין

לסיוע במילוי טפסים לשגרירות פולין בישראל לקבלת דרכון פולני, לעוד מידע בנושא ולהזמנת פגישת ייעוץ ללא מחויבות וללא עלות, צרו קשר עם המשרד של דניאלה רגב בטלפונים 04-6222898 ו- 052-4482789 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .